Вітаємо вас на сайті Дослідників Біблії.

1 том Божий План Віків1 том з серії Студій Святого Письма пастора Чарльза Рассела.

Книга піднімає різні питання, що стосуються існування людства, а само, його створення, гріхопадіння та відновлення в Тисячолітньому Царстві Христа, як одне ціле великого Божого Плану.

Одне з головних питань: дозволення зла. Чому Бог його дозволив? Чому не перешкодив? Чому створив Люцифера, що став сатаною? Чи справді знає Бог на початку, що буде вкінці?

Також інші питання: Біблія - Боже Об'явлення, доведеність існування Бога, Пророцтва - як важлива частина Божого Плану. Ціль і час першого приходу Христа на землю.

Читати 1 Том...

 

3 том Нехай Прийде Царство Твоє

2 том з серії Студій Святого Письма пастора Чарльза Рассела.

У книзі обговорюються питання Біблійної Хронології, Паралельності Іудейського і Євангельського століть, пророцтва про друге пришестя Христа на землю.

Заключною частиною дослідження даного тому є обговорення Антихриста, як одного із знаків, що передують друге пришестя.

У цьому розділі наводиться безліч історичних доказів виконання пророцтв, пов'язаних з даною темою.

 

Читати 2 Том...

 

3 том Нехай Прийде Царство Твоє3 том з серії Студій Святого Письма пастора Чарльза Рассела.

Книга обговорює питання біблійних пророцтв з Книги Даниїла: 1260, 1290, 1335, 2300 днів, 70 тижнів. В доказ виконання цих пророчих днів приводиться багато історичних подій.

В книзі також обговорюється питання відновлення Ізраїлю як держави після багатьох століть неіснування. Історики вважають цю подію "найбільшим чудом історії", в той час, як Біблія передбачала це вустами стародавніх Пророків, Христа і Апостолів.

Цей том також обговорює Велику Піраміду в Єгипті як кам'яного свідка Біблійних Пророцтв. Перше чудо світу не лише є чудом в науковій сфері, але і в історії.

Читати 3 Том...

4 том Битва Армаґеддону

4 том з серії Студій Святого Письма пастора Чарльза Рассела.

Книга описує завершальну епоху Євангельського вік. Це період, який несе світові численні благословення, які стають причиною тертя, невдоволення, проблем і наближають битву між капіталом і робочим класом.

Розглянуто причини наближення війни в 1914 році, яка була передбачена за багато років до її настання не тільки Пастором Расселом, а й іншими.

Видатне пророцтво нашого Господа з 24 розділу Євангелії від Матвія розглянуто в окремому розділі.

 

Читати 4 Том...

 

4 том Битва Армаґеддону

 

Темою цього тому є Викуп. Власне, з цієї доктрини відходять всі інші, пов'язані з нашим порятунком. Розуміння ціни Спокути дає християнинові можливість відрізнити Істину від омани. Таким чином, догмат про трійцю не є істинним. Цей том представляє нам Автора Примирення - Бога. Потім ми дізнаємося про Посередникові, Ісусі Христі. Засіб примирення це дія Святого Духа. Додатково представлені теми: чим є людина - тіло, дух і душа?

 

 

 

Читати 5 Том...

6 том Нове Створіння

6 Том із серії Дослідження Писання пастора Чарльза Рассела.

Книга викладає біблійні правила та закони, що визначають порядок в Церкві і в християнському домі. У ньому представлена організація Церкви , виділена роль служителів . Книга також обговорює роль жінок в Церкві. Наближає тему Великодня. Відповідає на запитання: чи повинно практикуватися хрещення немовлят або дорослих ?

Даються багато поради для християнських подружжя і батьків . Розглядається питання значення суботи для християнина сьогодні . Додатково представлено багато застережень про небезпеки , що підстерігають на шляху християнина.

Читати 6 Том...