Вітаємо вас на сайті Дослідників Біблії.

СВІТСЬКИЙ МІСІЙНИЙ РУХ „ЕПІФАНІЯ”

 Його історія, суть, ціль і доктрини

Детальніше...

ЩО ТАКЕ ПРАВДА

“Усе писання Богом надхнене, і корисне до навчання,

 до докору, до направи, до виховання в праведності” – 2 Тим. 3:16

   Ісус пообіцяв: “Блаженні голодні та спрагнені правди [того, що є правильне, добре й правдиве]; бо вони [не інші] нагодовані будуть”. “Просіть – і буде вам дано, шукайте – і знайдете, стукайте – і відчинять вам”. “І пізнаєте правду, – а правда вас вільними зробить [від гріха, блуду, легковажності, пересудів і суперечних та заплутаних людських теорій, визнань та релігій]” (Мат. 5:6; 7:7,8; Лук. 11:9,10; Ів. 8:32).

  ДЕ МИ ЗНАЙДЕМО ПРАВДУ?

Детальніше...

 РЕСТИТУЦІЯ

 ЩО ЦЕ ТАКЕ? ДЕ БУДЕ? КОЛИ?

 «А дитина мала їх водитиме» (Іс. 11:6).

  «Щоб часи відпочинку прийшли від обличчя Господнього, і щоб послав заповідженого вам Ісуса Христа, що Його небо мусить прийняти аж до часу відновлення всього, про що провіщав Бог від віку устами всіх святих пророків Своїх» (Дії 3:19-21).

Детальніше...

ЯК НАСТАНЕ МИР?

   ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що загал людей очікує тривалого і загального миру між народами, але що він завжди виявляється дуже складним до осягнення?

  Що багато зі страхом і тривогою спостерігають за постійним накопичуванням великих запасів смертоносної зброї, особливо ядерних і нейтронних зарядів, а також інших бомб, які можуть знищити все людство?

Детальніше...

ДЕНЬ СУДУ

ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що думка про День Суду у багатьох людей викликає страх, зазвичай тому, що їх помилково вчили, що це двадцятичотиригодинний день, в якому серед великих природних катаклізмів – буквальних землетрусів, відкривання гробів і т.п. – Христос покличе з небесного стану блаженства і з страшних мук мільярди померлих, поверне їх у старі тіла, які вони мали перед смертю, засудить їх і відішле знову назад, деяких до вічної радості в небі, але величезну більшість на вічні муки, що будуть завдаватися їм вогнетривкими демонами, в зв’язку з чим День Суду називають днем Останнього Суду?

Детальніше...

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ?

 Що понад 2000 років тому Бог дав через пророка Даниїла виразний опис часів, в яких ми тепер живемо?

 Що Біблія, звертаючись до теперішнього часу, як «часу кінця» (Дан. 12:9), вказує не на знищення буквальної землі («земля віковічно стоїть» – Екл. 1:4), але на завершення теперішньої епохи, після якої настане Панування Миру (Зах. 14:9,11; Іс. 9:5,6)?

Детальніше...

 ЩО ТАКЕ АД?

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що хоча деякі заперечують існування аду, Біблія про нього виразно навчає, як у Старому Завіті, так і в Новому?

 Що багато погано розуміють цю тему, а деякі досі підтримують поганське вчення про вічні муки, що була перенесена до християнства на початку Середньовіччя, віруючи тим самим в середньовічне пекло замість біблійного аду?

Детальніше...

 ХТО ПЕРЕМОЖЕ: БОГ ЧИ САТАНА?

 «А Бог миру потопче незабаром сатану під ваші ноги» – Рим. 16:20

  

ЧИ ЗНАЭШ ТИ: Що Бог створив Люцифера досконалим, але він збунтувався проти Бога (Іс. 14:12-20; Єз. 28:12-19) і таким чином став сатаною (противником), ворогом Бога?

 Що сатана є особою – не злим принципом – оскільки не залишився в правді, звертався до Бога, розумів і т.д. (Ів. 8:44; Йов 1 i 2; 2Кор. 2:11; 11:14, 15)?

Детальніше...

 ПРАВДИВА СВОБОДА

   ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що багато хто з тих, що думають, що вони по-справжньому вільні, насправді залишаються в неволі?

  Що крім тих, котрі знаходяться в фізичній неволі, багато хто знаходиться в справжній символічній неволі наркотиків, забороненого сексу, алкоголю, тютюну, чаклунства, сатанізму, фальшивих релігій, азарту, ненажерливості, спорту, бізнесу, роботи і т.п., від яких, як символічних пут та кайданів, вони не можуть звільнитися?

Детальніше...

  ДОСКОНАЛА ЄВАНГЕЛІЯ

 «І, як буду піднесений з землі, то до Себе Я всіх притягну» (Ів. 12:32)

Надія вічного життя для всіх

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що багато хто думають, що проповідують «досконалу євангелію», але зазвичай їй бракує певних дуже важливих і потішаючих серце частин досконалої «євангелії слави» Бога і Христа (1Тим. 1:11; 2Кор. 4:4)?

Детальніше...

 ВЕЛИКА ПІРАМІДА

 «Того дня серед краю єгипетського буде жертівник Господу, і стовп при границі його Господеві. І він буде в єгипетськім краї ознакою й свідком для Господа Саваота» (Ісаї 19:19,20).

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що єдиним найвизначнішим з семи стародавніх чудес світу, яке віками є загадкою для науковців та археологів, є Велика Піраміда в Ґізе в Єгипті?

   Що всупереч загально прийнятим поглядам, ця Піраміда ніколи не використовувалась як гробниця? В ній ніколи не було знайдено ані мумії, ані предметів чи скарбів

Детальніше...

 БОГ ТЕБЕ ЛЮБИТЬ!

 СЛОВА ЖИТТЯ ДЛЯ ВСЬОГО ЛЮДСЬКОГО РОДУ

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що Бог у Своїй великій безмежній любові, у Своїй безкорисливій волі (Лук. 2:14; 1Ів. 4:8), передбачив спосіб, завдяки якому Ти і все людство (не дивлячись на походження, расу, колір шкіри, національність, освіту, заняття, суспільне становище, позицію, фінанси і т.п.) можуть отримати вічне життя?

Детальніше...