29 березня

Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то – дар Божий — Еф. 2:8.

Як члени грішного роду, ми не здатні ви­конувати які-небудь добрі діла, які святий Бог міг би прийняти. Тому наше теперішнє становище як християн не є наслідком чого-небудь, що зробила чи могла б зробити стара істота. Це не від нас самих, це – дар Божий. Цей урок мусить бути ґрунтов­но оцінений, бо, інакше, ми постійно будемо в не­безпеці падіння. Апостол, будучи далекий від того, щоб розглядати новий розум, серце і волю як еволюцію старого створіння, хоче, щоб ми добре зро­зуміли, що це нове і окреме створіння. Ми створені в Ісусі Христі як майстерний витвір Бога – приготовані до добрих діл, але не через добрі діла. – R 3166

* * *

Наше спасіння є незаслуженою ласкою від нашого Не­бесного Отця. Кожний дар або благословення по­ходить від Нього, і воно не заслужене нами. Хоча Бог вимагає віри як умови, та наша віра не більше за­слуговує на Його ласку, аніж жебрак заслуговує на отриману милостиню. З Божої ласки ми одержали доступ до спасіння на підставі виправдання і спасіння на підставі Божого поклику. Як же ми повинні дякувати і високо оцінювати нашого великого Доброчинця!

Співзвучні вірші: Рим. 3:19-5:2; 11:5,6; Повтор. 9:5; Гал. 5:4; Еф. 1:19; 2:5; 2 Тим. 1:9; Мат. 16:17; Рим. 10:13,14,17; Фил. 1:29; Як. 1:17; Рим. 11:28,29.

Пісні:

Вірші Зоріння: 24. Статті з Вартової Башти: R 1262

Питання: Які я мав на цьому тижні досвідчення, пов’язані з цим вір­шем? Як я їх зносив? Що мені в цьому допомагало або перешкоджало? Який був результат?