ЧИ ЗНАЄШ ТИ?
- Що понад 2000 років тому Бог дав через пророка Даниїла виразний опис часів, в яких ми тепер живемо?
- Що Біблія, звертаючись до теперішнього часу, як «часу кінця» (Дан. 12:9), вказує не на знищення буквальної землі («земля віковічно стоїть» – Екл. 1:4), але на завершення теперішньої епохи, після якої настане Панування Миру (Зах. 14:9,11; Іс. 9:5,6)?
- Що в «час кінця» (1) багато людей бігатимуть туди й сюди, (2) розмножиться знання, (3) розумні [«Початок премудрости страх (пошана) перед Господом» – Пс. 111:10] зрозуміють, (4) усі несправедливі не зрозуміють, (5) «того часу» повстане [розпочне Своє панування] Михаїл [Христос] і (6) і буде час утиску, якого не було від існування люду (Дан. 12:9,4,10,1)?
- Що сер Ісаак Ньютон, видатний християнський філософ, який помер у 1727 році, на підставі, власне, цього пророцтва сказав: «Я не здивуюсь, якщо одного дня люди будуть подорожувати зі швидкістю п’ятдесят миль на годину»?
- Що це передбачене «бігання туди й сюди» виконуєш ти сам та інші, коли подорожуєте на авто, кораблі, потязі, літаку і т.д.?
- Що за останні сто років швидке подорожування на суші, на морі та в повітрі стало майже загальним, і що швидкість подорожування значно зросла, так що люди можуть сьогодні літати на реактивних літаках значно швидше звуку?
- Що згідно з цим пророцтвом знання дуже сильно розмножилося? – що лише чотириста років тому безграмотність була настільки поширена, що Англійський Парламент видав указ для тих його членів, що не вміли читати, в той час як сьогодні вміння читати й писати є загальним навіть серед найбідніших класів?
- Що жодне з теперішніх багатьох і великих Біблійних чи Трактатних Товариств не існувало до 1804 року, оскільки перед тим мало хто серед широких мас умів читати?
- Що властиве розуміння Божого Слова не лише додає мудрості мудрому, але й «недосвідченого умудряє» (Пс. 19:8)?
- Що Бог обіцяв, що в цей «час кінця» розумні [в Бозі – не світовій мудрості] зрозуміють раніше приховані речі Його Плану і Слова, а усі несправедливі не зрозуміють (1Кор. 3:18-20; Дан. 12:10)?
- Що теперішній суспільний порядок є далеким від задоволення будь-якої доброї особи – багатої чи бідної – хоча жодне людське знаряддя не є в стані встановити и впровадити кращий?
- Що Христос незабаром запровадить кращий, досконалий суспільний порядок? І що Він навчив нас сподіватися цього Царства, очікувати його та молитися про нього, кажучи: «Ви ж моліться отак… нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі»? Якщо ти щиро долучився до цієї молитви, то радітимеш доказам близького її виконання?
- Що Вік Тисячоліття є названий «днем Христа» (Фил. 1:6), і що Апостол Петро в Діях 3:19,21 звертається до нього як до «часу відновлення всього, про що провіщав Бог від віку устами всіх святих пророків Своїх»?
- Що святий Петро заявляє, що ці благословення не попередять Другого Приходу Ісуса, але настануть після нього?
- Що пророцтва та знаки, що звіщають тепер про Другий Прихід Христа, є більш виразні від тих, котрі знаменували Його Перший Прихід?
- Що вигнання євреїв з усіх народів і повторне поселення багатьох із них в Палестині є ще одним знаком кінця Євангельського Віку та близькості Божого Царства (Єр. 16:14-16; Рим. 11:25-32,15; Лук. 21:25-32)?
- Що Другий Прихід Христа відрізняється від людських очікувань, так як було і при Його Першому Приході? І що Його день приходить на світ непомітно (Лук. 17:26-30; 1Сол. 5:2-6)?
- Що ціль та спосіб Другого Приходу Христа загалом неправильно розуміються? – що Його прихід згідно Біблії означає благословення всіх народів землі (Бут. 12:3; 22:16-18)?
- Що Судний День буде тисячолітнім днем, а не двадцятичотиригодинним (2Пет. 3:7,8)? – і що слово суд означає як пробу, так і вирок?
- Що переважна більшість людства ніколи не мала жодної проби, оскільки померла в повному незнанні про те єдине ім’я, дане під небом, що ним може спастись (2Кор.4:4; Дії 4:12)?
- Що під час великого дня проби або суду (Тисячоліття) світу, Церква, яка була вибрана з людей, буде з Христом Суддею світу (1Кор. 6:2)? – що буде становити царів і священиків Бога, і що як насіння Авраама буде благословляти усі народи землі (Об. 20:4; Бут. 22:18; Гал. 3:8,16,29)?
- Що ціль тисячолітнього Дня Суду – поширити Господнє знання, щоб наповнити цілу землю як води наповняють море, розплющити очі розуміння людей і відкрити їхні вуха, щоб могли почути Боже послання милосердя й побачити «Світло правдиве», що «просвічує кожну людину, що приходить на світ» (Іс. 11:9; 35:5; Ів. 1:9)?
- Що Ісус заплатив борг – смерть (Рим. 6:23) – за всіх, щоб усім запевнити ПОВНУ НАГОДУ отримання вічного життя через віру та послух (1Тим. 2:4-6; Дії 3:22,23)?
- Що Христос «ублагання [задоволення] за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу» (1Ів. 2:2; 1Тим. 4:10)?
- Що Біблія навчає як доктрині про Вибір, так і доктрині про Вільну Ласку – про вибір Церкви під час Євангельського Віку і про Вільну Ласку, головним чином для світу, у Віку Тисячоліття? І що згідність тих двох доктрин, що так довго вважалися суперечними між собою, може бути ясно показана на підставі Святого Письма?
- Що тепер ми живемо в «жниві» або при кінці (Мат. 13:39,40) Віку Євангелії, в котрому Мале Стадо (Лук. 12:32) було скомплектоване? – і що Боже Царство впроваджується через «час великого утиску» (анархію, і т.п. – Соф. 1:14-18; Мат. 24:21,22; Як. 5:1-8; Євр. 12:25-28), який зрівняє суспільство, упокорить пиху й приготує дорогу до панування Христа – «під усім небом» (Дан. 2:28,44; 7:13,14,18,22,27)?
- Що хоча «день Господній» приходить як злодій і сітка на весь світ, то, однак, брати Христа не будуть у темряві (Лук. 21:34,35; 1Сол. 5:2-6)?
- Що надійшов час для усіх слуг Бога, для усіх, котрі бояться (шанують) Його, малих і великих, щоб вони оголосили посланництво: «Бо запанував Господь, наш Бог Вседержитель… бо весілля Агнця настало, і жона Його себе приготувала» (Об. 19:5-7)?
- Що Агнець і Його Наречена (144 000) стоять тепер на горі Сіон (Об. 14:1; Овд. 21) і здійснюють владу над народами (Об. 2:26,27), що незабаром здійсниться бажання усіх народів (Ог. 2:7-9) в Пануванні Миру, коли народи «більше не будуть навчатись війни» (Іс. 2:2-4; Мих. 4:1-4)?
- Що нині панує голод, не голод хліба й води, але голод слухання [розуміння] Божого Слова (Ам. 8:11)?
- Що багато проповідників виголошують проповіді на кожну іншу тему, але не Євангелії, тоді як деякі з них заперечують гріхопадіння, відкуплення і наступаючу реституцію, про що так ясно вчить Біблія, а замість того викладають еволюцію, заперечуючи навіть натхнення Біблії?
- Що ми можемо дати Тобі допоміжну літературу, що стосується усіх тих тем і в кожному випадку покаже Тобі не вірування й думки людей, що помиляються, якими б добрими вони не були, але слова нашого Господа, Апостолів та Пророків? – щоб була віра ваша угрунтована не в мудрості людській, але в силі Божій! (1Кор. 2:5,9-14)?
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: