Велика Піраміда (Трактат)

 ВЕЛИКА ПІРАМІДА

 «Того дня серед краю єгипетського буде жертівник Господу, і стовп при границі його Господеві. І він буде в єгипетськім краї ознакою й свідком для Господа Саваота» (Ісаї 19:19,20).

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що єдиним найвизначнішим з семи стародавніх чудес світу, яке віками є загадкою для науковців та археологів, є Велика Піраміда в Ґізе в Єгипті?

   Що всупереч загально прийнятим поглядам, ця Піраміда ніколи не використовувалась як гробниця? В ній ніколи не було знайдено ані мумії, ані предметів чи скарбів, які єгиптяни клали в гробницях своїх померлих, які вони герметично закривали, тоді як Піраміда в Ґізе має чотири канали, якими проходить свіже повітря (дивись В на Піраміді)?

   Що в Піраміді, яка простягається на поверхні близько 526 арів, знаходиться 2,5 млн каменів, кожен з яких важить від 2 до 70 тон, і які підігнані між собою з оптичною точністю до 0,5 мм? З них можна було б збудувати мур, висота якого сягала б до 120 см, ширина 30 см і довжина перевищувала б 7000 км?

   Що ми не в стані її відтворити, не дивлячись на те, що маємо сучасну технічну думку та знаряддя?

   Що Піраміда розташована в самому центрі сухої поверхні Землі – визначеному її Будівничим більш як за три тисячі років до відкриття Америки Колумбом?

   Що не дивлячись на те, що вона була збудована понад чотири тисячі років тому, її розміри визначають окружність Землі, відстань між екватором та кожним з двох полюсів, відстань від Землі до Сонця, довжину сонячного року, довжину прецесійних циклів, числове значення π ітп. з точністю, яку осягнули лише в ХІХ столітті нашої ери?

   Що багато хто стверджує, що завдяки своїй будові Піраміда володіє чудесними властивостями консервації, загострювання предметів і т.п. і, що багато помилково думають, що Піраміда з’явилась з сатанинської сили та натхнення?

   Що інші 37 єгипетських пірамід – це лише невдало збудовані імітації Великої Піраміди, які служили тільки як гробниці для різних фараонів і як такі мають меншу наукову цінність?

   Що ця Велика Піраміда свідчить не ієрогліфами та малюнками, але в символічний спосіб з точки зору її розміщення, конструкцій та вимірів?

   Що це символічний (а не жертовний) жертівник і скарбниця історичних, пророчих та наукових правд, представлених в досконалій згоді з Біблією та її Божественним планом віків, для яких Піраміда є підтверджуючим свідоцтвом?

   Що Біблія багаторазово згадує і нав’язує до Піраміди (Йов 38:4-6; Пс. 118:22,23; Іс. 8:14; 19:19-22; 28:16; Єр. 32:20; Зах. 4:7; Мат. 21:42,44; Мар. 12:10,11; Дії 4:10-12; Рим. 9:33; Еф. 2:20-22; 1Пет 2:4-8)?

   Що Йов 38:5-7 вказує на вимірювання – «хто розтягнув по ній шнура» (один пірамідальний дюйм відповідає довжині одного року в хронологічних підрахунках часу)?

   Що це єдина Піраміда, яка має чотири нижні наріжні камені, які зображують відповідно велику Божу мудрість, справедливість, любов та силу в Святому Письмі?

   Що тільки Піраміда має «головний» наріжний камінь, свій верхівковий камінь, свою модель, який сам по собі є абсолютною пірамідою (А на діаграмі) і зображує Христа – «Ісус промовляє до них… Камінь, що його будівничі відкинули, – той наріжним став каменем; від Господа сталося це, і дивне воно в очах наших!» (Мат. 21:42; Пс. 118:22,23)?

   Що все, що було збудоване під кам’яним верхівковим каменем Піраміди, має бути підігнане до його кутів і пропорцій, подібно до того, як Бог «об’єднує» [під однією головою] «все… в Христі Ісусі» – пристосовує до Його засад і характеру (Еф. 1:10; 2:20-22; Кол. 1:20; Рим. 8:29; 12:2)?

   Що нижній перехід (L), який веде до підземної кімнати або прірви відповідно ілюструє скочування людства, яке починаючи від упадку Адама йде широкою дорогою, що веде під пануванням сатани до знищення в смерті (Мат. 7:13; Рим. 5:12; 6:23; 2Кор. 4:4; 2Пет. 2:7)?

   Що прірва (М) через свою особливу конструкцію і розміщення добре зображує час великого утиску, а також знищення, «заплату за гріх» – «смерть» (Дан. 12:1; Мат. 24:21,22; Пс. 37:9,10; Дії 3:23; Рим. 6:23)?

   Що перший верхній перехід (Н) зображує єврейський вік, тобто диспенсацію Закону («Тільки вас [єврейський народ] Я пізнав зо всіх родів землі» – Ам. 3:2?

   Що він має висоту лише 120 сантиметрів і, щоб ним можна було підніматися, потрібно схилитись, що представляє, що єврейський народ був обтяжений шістсот тринадцятьма уставами, укладеними в Угоді Закону (Рим. 11:9,10; Гал. 5:1; Кол. 2:14)?

   Що Піраміда збудована головним чином з вапнякового каменю, а також з граніту, який показує речі, котрі відносяться до Божественної природи і волі?

   Що гранітна заслона (І) зображує Божий Закон, даний Ізраїлеві – дотримання якого є мірою можливості досконалої людини – грішна людина не могла його дотримати, ані отримати вічне життя завдяки своїм учинкам (Рим. 3:20)?

   Що Велика Галерея (Е), яка всемеро вища від першого верхнього переходу, зображує «вузьку стежку» («високий поклик») віку Євангелії разом з її великою вільністю, прекрасними надіями для тих, хто приймає Христа як Спасителя і стає його правдивими учнями (Мат. 7:14; Фил. 3:14; 2Кор. 6:2)?

   Що при верхньому кінці Великої Галереї починається Передпокій (D), розділений гранітним крилом, яке примушує кожного, хто проходить під ним, нахилитися, що зображує християн, які покірно піддаються волі Божій в школі Христа (Пс. 40:9; Євр. 10:7; Еф. 6:6; 1Сол. 4:3; 1Ів. 2:17)?

   Що за гранітною перешкодою як підлога, так і стеля збудовані з граніту, символізуючи Божу опіку над «новими створіннями» та їх становище перед Богом як спадкоємців Божественної природи (Пс. 91:1; Рим. 8:1; 2Кор. 5:17; 2Пет. 1:4)?

   Що для того, аби залишити Передпокій, потрібно знову нахилитися, входячи до Кімнати Царя (С), що зображує смерть людського тіла та осягнення «новим створінням» небесного рівня в першому воскресінні (1Кор. 15:40-46,48-54; Євр. 10:19,20)?

   Що Кімната Царя (С), найпрекрасніше й найвище приміщення в Піраміді, повністю збудована з граніту і символізує Божественну природу, призначену для переможців з Малого Стада – тих, котрі були покликані і «вибрані», щоб стати «співспадкоємцями Христові» (Лук. 12:32; 2Кор. 5:1; 2Пет. 1:4; 1Ів 3:2; Об. 17:14)?

   Що Кімната Царя містить лише гранітну скриню, яка символізує вічну Божу ціль, яка зосереджена в Христі, а відсутність накриття на скрині показує воскресіння Христа, а також прийняття Богом Його жертви (Дії 2:24,30-36)?

   Що рівень підлоги Кімнати Цариці (F) представляє стан людської досконалості і те, що Ісус «став під Законом» (Гал. 4:4), що показане в продовженні рівня підлоги Кімнати Цариці, яке, перетинаючи перший верхній перехід на відстані точно тридцять три з половиною дюйма від його верхнього кінця, представляє тридцять три з половиною роки земного життя Ісуса під Законом?

   Що Горизонтальний Перехід (G), який веде до Кімнати Цариці, представляє земну мандрівку людського роду, починаючи від гріхопадіння Адама – 6/7 його довжини має висоту лише близько 120 см, що представляє обтяжуючі досвідчення людей під пануванням гріха і сатани; що інша 1/7 частина переходу висотою близько 170 см, дозволяючи більшості людей стояти у випростаній позиції, добре представляє тисячолітнє Царство Христа, коли людський рід вже не буде залишатись під пануванням гріха та смерті? – І пошле «заповідженого вам Ісуса Христа. Що Його небо мусить прийняти аж до часу відновлення [привернення] всього, про що провіщав Бог від віку устами всіх святих пророків Своїх» (Дії 3:20,21)?

   Що Кімната Цариці (F), яка має вентиляційні канали, представляє остаточне призначення направленого людства: вічне життя на досконалій землі як досконалих людських істот? – «А покірні вспадкують землю… і повік будуть жити на ній» (Пс. 37:11,22,29,34; Екл. 1:4; Іс. 45:18; Дан. 2:35,44; 7:13,14,18,27).

   Що Криниця (шахта криниці – J) є ключем до Піраміди, так як викупно-жертовна смерть Ісуса за Адама і весь людський рід є ключем до Святого Письма і великого Божого плану спасіння, і що верхній відрізок цієї Криниці зображує також воскресіння Ісуса (1Тим. 2:4-6; 4:10; Євр. 2:9; Пс. 16:10,11; Дії 2:31-33; 3:26; 5:30,31; 1Кор. 15:3,20,45; 1Сол. 4:14)?

   Що третього дня Ісус розірвав пута гробу (що представлене в природному гроті в Криниці – L), вчинивши таким чином викуп за Адама та всіх його нащадків, щоб визволити їх з-під прокляття гріха, хвороб та смерті, створюючи для них один повний і абсолютний шанс отримання вічного життя (Рим. 4:24,25; 5:12-21; 8:19-22; Іс. 25:6-9; 35; Об. 22:3)?

   Що так як доступ до верхніх приміщень Піраміди був заблокований гранітним Заслоном (Законом), так і єдина дорога осягнення вічного життя (Кімната Цариці) або безсмертя (Кімната Царя) для грішної людини, яка поступає Нижнім Переходом (широкою дорогою, що веде до знищення), веде через Христа (символічну Криницю)? – «Я – дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене» (Ів. 14:6; Дії 4:12; Гал. 2:16).

   Що в Великій Піраміді на перекір могутності бур і загарбників, які намагаються її знищити протягом більш як чотирьох тисяч років, був захований нарис великого Божественного плану, який згідно з вчиненими приготуваннями повинен був видати свідоцтво у властивому часі, підтвердити заховане там до тих пір, але тепер об’явлене свідоцтво Біблії, яке вказує з великою прецизійністю на остаточне скинення старого порядку в «прірву» забуття і на встановлення славного нового порядку під урядом Ісуса Христа; того дорогоцінного  верхнього наріжного Каменя вічної Божої будівлі, згідно з Яким мусить бути збудований славний характер усіх гідних отримання вічного життя? Що звернена до Бога молитва: «Нехай прийде Царство твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі» (Мат. 6:10) – вже незабаром буде вислухана?

 Більше інформації стосовно Великої Піраміди ви знайдете на нашій інтернет-сторінці за допомогою пошуку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.