15 вересня

Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, – каже Господь, – і не торкайтесь нечистого, – і Я вас прийму — 2 Кор. 6:17.

Тільки ті, які свідомо живуть відлученими від світу в справах духов­них, а братами вважають лиш тих, які визнають обрізання серця і прийняття до Божої родини, зустрінуться з опозицією мора­лістів, вільнодумців і вищих критиків, а також мас, які ненавидять світло, тому що воно засу­джує їхню темноту – доктринальну і будь-яку іншу. І, все ж, це єдиний добрий і безпечний спо­сіб поводження. Було б набагато краще, якби тільки правдивих ізраїльтян визнавали за братів, щоб таким чином правдива пшениця стала відокремлена від куколю. – R 2510

* * *

Це є Божою волею, щоб Його люд був відлучений від усіх зобов’язань, співпраці та симпатій щодо інституцій і практик, які перебувають під контролем сатани і мають його ду­ха. Це означає відлучення від спілкування і від духа усіх тих людей, які свідомо чи несвідомо є слугами сатани, а також, на скільки це можливо, відлучення від спільноти з ними. Таким чином ми зможемо у значній мірі уникнути заплямування всім, що нечисте. Що з того, що деколи ми мусимо бути самотніми? Ми можемо потішити себе думкою, що Господь мав ті самі досвідчення перш за нас, і що Бог нас приймає і нас супроводжує. Таке прийняття і супроводження компенсує усі втрати.

Співзвучні вірші: Чис. 16:21,26; Езд. 10:11; Пс. 50:5; Пр. 9:6; Іс. 8:11; 52:11; Єр. 51:6,9; Дії 2:40; 2 Кор. 6:14-16; Еф. 5:11; Об. 18:4.

Пісні:

Вірші Зоріння: 200. Статті з Вартової Башти:  R 5737.

Питання: Чи відбувається діло очищування в мені цього тижня? Як? З якими результатами?