П: Що означає, що наш Господь приходить «як злодій»?
В: Це означає, що спосіб Його повернення має бути подібний приходу злодія (1 Сол. 5:1-3; 2 Пет. 3:10; Об. 16:15). Коли злодій приходить вдертися в чийсь дім, то не несе він яскраво освітлену лампу і не сурмить в трубу, кричачи до людей: Здрастуйте, люди! Пробудіться! Іду обікрасти ваші доми!
З певністю ні! Тому не робить цього також наш Господь, повертаючись як злодій в ночі. Злодій в ночі приходить тихо, потайки, ховаючись в темноті, просуваючись безшумно з підкладками, приглушуючими взуття або без взуття, в шкарпетках, відкриваючи замки відмичкою і відкриваючи двері чи вікна зі спокійним вмінням, приховуючи свою присутність від нічого не підозрюючих жертв. Наш Господь приходить в подібний спосіб, без розпізнання світом. Але так як присутність злодія в пограбованому домі через певні знаки може бути розпізнана його спільниками, які можуть чекати його в тому домі, так Господь обіцяв, що після Його повернення цей факт буде знаний всім вірним пильнуючим святим через певні знаки і докази (Мат. 24:3,30-33). Прошу зауважити як в 1 Сол. 5:1-6 Апостол говорить нам, що світ не буде свідомий Господнього повернення з огляду на подібний злодійському спосіб Його приходу, але Його люд, що чекає і пильнує, буде свідомий цього факту. Треба розуміти, що якби світ міг побачити Його повернення фізичними очима, то був би свідомий того факту. Отже, тому людська несвідомість доводить, що люди не побачать Його, тому Його другий прихід мусить бути невидимий для фізичного зору.
Щоб отримати додаткову інформацію на тему способу повернення і об’явлення нашого Господа, просимо переглянути «Надійшов час», с. 97-162.
BS № 409, ’70, 29; ТP № 401, ’89, 94
Теперішня Правда №73, вересень-жовтень 2021
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Ліпша бо милість [ласка] Твоя над життя, й мої уста Тебе прославляють! — Пс. 63:4.
Ті, які скуштували ласку Божу, які прийшли до зрозуміння, що Його милість є краща над життя, і які радісно поклали на Його жертівнику кожну добру земну річ, надію, амбіцію, радіють можливості розповідати цю добру новину іншим, радіють можливості розповідати про славу Того, Хто покликав їх з темряви у дивне Своє світло. Це послання є занадто добре, аби тримати його в таємниці. Їх не тільки не потрібно наймати для проповідування цієї новини, але вони охоче розповідають її, навіть якщо посідання Божої ласки, пов’язаної з її проповідуванням, дечого їм коштує – тягне за собою наражання на клопоти, грошові витрати, коштує їм втрати земного товариства, напруження, якщо не розірвуть деяких родинних зв’язків, коштує несхвалення світу та церковництва. – R 2850
* * *
Божа милість для нас складається з Його ласки, проявленої до нас у Створенні, Передбачливості, Відкупленні, Повчанні, Виправданні, Освяченні і Визволенні. Але особливо милосердя, яке виступає в цьому вірші, проявилося в поклику до небесної природи з Христом, в її розвитку і осягненні. Це значно більше, аніж людське життя, а її привілеї вищі, як небо вище від землі. Такий поклик проголошують уста, правдиві науки, які об’являють чесноти Єгови, Його славну мудрість, силу, справедливість і любов. Тому оголошуймо чудовий План, який виявляє Його чесноти!
Вірші Зоріння: 283. Статті з Вартової Башти: R 5440
Питання: Які я мав на цьому тижні досвідчення, пов’язані з думкою цього вірша? Як я їх прийняв? Що мені в цьому допомагало або перешкоджало? Які були результати?
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: