ДЕРЕВА ЖИТТЯ
Питання: Вірш Бут. 2:9 звучить так:
«І зростив Господь Бог із землі кожне дерево, принадне на вигляд і на їжу смачне, і дерево життя посеред раю, і дерево пізнання добра і зла».
Про скільки різних родів дерев іде мова в цьому вірші?
Відповідь: Ми розуміємо, що вираз «дерево життя» в єврейській мові стоїть у множині. Всі дерева в Едемському саду були деревами життя. В цьому вірші йде мова про три відмінні види дерев. Вони є поділені наступним чином:
- Всяке дерево, принадне на вигляд (декоративні дерева, разом з квітковими деревами і кущами);
- Всяке дерево на їжу смачне (фруктові дерева), навіть (єврейське слово ве означає навіть, і) дерева життя посередині (в межах ) саду; і
- Дерево(а) знання добра і зла. Дерева знання добра і зла правдоподібно принципово не відрізнялися від другої категорії дерев, не рахуючи факту, що Бог відокремив їх, щоб піддати Адама пробі послуху.
Дивись книгу Що Проповідник Рассел Відповідав (Питання і Відповіді) 6 ст. (англ. і пол.); РТ ’32,35.
Теперішня Правда №53-54, осінь-зима 2009
Сьогоднішня манна
9 ТравняОтже, як ви прийняли були Христа Ісуса Господа, так і в Ньому ходіть, бувши вкорінені й збудовані на Ньому, та зміцнені в вірі, як вас навчено, збагачуючись у ній з подякою — Кол. 2:6,7.
Загальна думка вчителів фальшивих доктрин, які вважають, що утвердження в вірі не є потрібним ані доцільним, є наступна: бути так утвердженим означає бути фанатиком. Це є правдою у випадку особи нечесної в своїх стремліннях щодо прийняття і непохитної оборони того, що ніколи не було доказане ані здоровою логікою, ані авторитетом Біблії. Але той, хто в простоті віри, опираючись на авторитет Бога, приймає Його Слово, не є немудрим фанатиком. І такі, і лише такі, що так роблять, є утверджені в Правді. Різниця між утвердженим і непохитним християнином та фанатиком полягає в тому, що один утверджений в Правді, тоді як інший – в неправді. – R 3215
* * *
Ми приймаємо Ісуса Христа як Господа, піддаючи свою волю і приймаючи Його волю як нашу власну. Так має бути завжди. Ми вкорінені в Ньому, коли з Нього черпаємо заспокоєння наших потреб. Ми на Ньому збудовані, коли будуємо характер, подібний до Його характеру. Ми утверджені в вірі, згідно з Його Словом, коли непорушно в ньому залишаємось. І збагачуємось в вірі з подякою, коли з вдячністю зростаємо в ній.
Співзвучні вірші: Ів. 1:12; Фил. 1:27; 1 Сол. 4:1; Юди 3, 20; Еф. 2:20-22; 3:17; 4:1; Кол. 1:23; 3:17; Іс. 61:3; 1 Кор. 3:9,11; 1 Пет. 2:5; 2 Пет. 2:12; Дії 20:32; 2 Кор. 1:21.
Пісні:
Вірші Зоріння: 23. Статті з Вартової Башти:
R 5557
Питання: Які я мав досвідчення на цьому тижні, пов’язані з думкою цих віршів? Як я їх сприйняв? Що мені в цьому допомагало або перешкоджало? Який був результат?