Бібліотека – Загальна Інформація

Щоб читати літературу, яка вас цікавить, оберіть відповідні підрозділи в меню “Бібліотека”


Умовні позначення:

A, B, C, D, E, F; Р 1… Р 6 – 1-6 томи Пастора Чарльза Тейз Рассела
Z, R – Вартова Башта і передруки ВБ (Reprints) (англ.)
Т.П. – Теперішня Правда (укр.)
Т.Р. – Теперішня Правда (пол.)
Р.Т.; Р. – Теперішня Правда (англ.)
Е 1-17 – 1-17 Епіфанічні томи Пастора Пола С.Л. Джонсона
S.B. – Біблійний Прапор (пол.)
B.S. – Біблійний Прапор (англ.)
Б.З. – Біблійний Прапор (рос.)
Б.П. – Біблійний Прапор (укр.)


Шановні відвідувачі нашого сайту!!!

У цьому розділі ви зможете знайти багато цікавої та корисної літератури. СДМР існує з 1920 року як окрема грума Дослідників Біблії. і хоч найбільша група, в руках якої залишився майже увесь літературний спадок Дослідників Біблії більш як за 40 років, починаючи з 1870-х, відкинула більшість поглядів, у які вірила, навчаючи членів своїх зібрань, що всі групи, які вийшли з-під контролю Рутерфорда, припинили своє існування, та насправді це не так. На сьогодні існує багато різних груп в різних країнах світу, які тримаються тих поглядів, які вони вважають правдивими. Правда завжди залишається Правдою, як би це комусь не подобалось. Захищати Правду повинен кожен християнин, який зрозумів Божественний План  з Біблії.

Тому в нашій Бібліотеці ви знайдете літературу, яка була написана ще Пастором Чарльзом Расселом, а також ту, яка видається після його смерті іншими служителями Бога, яких Він використав для того, щоб давати харч в пору. СМР Епіфанія після смерті брата Рассела та відокремлення від Рутерфорда почав видавати журнали: Теперішня Правда та Біблійний Прапор.

На сьогоднішній день ці журнали видаються також українською мовою. В Теперішній Правді друкуються складніші теми, які будуть корисні тим, хто вже знайомий з ученнями Дослідників Біблії.

Журнал Біблійний Прапор видається українською та російською мовами і містить більш доступні статті для кожного (переважно статті, які були надруковані у ВБ ще за життя Пастора Рассела), відкриваючи прекрасний Божий План Спасіння людського роду. Головні його теми – Викуп та Реституція (відновлення).

Сайти на різних мовах відрізняються наповненням матеріалів, тому, якщо ви знаєте ці мови, то радимо ознайомитись також з тими сайтами, аби знайти більше потрібних матеріалів.

Українська версія перекладу більшості книг Пастора Рассела взята з сайту www.scripturestudy.net


Друкована література

Ви також можете підписатися або замовити потрібні номери журналів Біблійний Прапор (українською та російською мовами), написавши нам на електронну пошту. З цими журналами ви можете ознайомитися у відповідних розділах на сайтах, переглянувши їх в оригінальному вигляді у форматі пдф, який доданий на початку кожного журналу.

(В ціну підписки входить собівартість журнала та поштова доставка, початок 2020 р. це приблизно 15-17 грн.)

Якщо ви не маєте можливості оплатити літературу, то ми вишлемо вам кілька журналів безкоштовно.

Усі брошури і трактати, а також журнал Теперішня Правда висилаються безкоштовно.


Інформування про оновлення

Якщо ви бажаєте, щоб вас інформували про оновлення на сайтах www.biblijnyjprapor.com.uawww.biblejskoeznamia.ru і www.pastor-russel.ru, напишіть нам про це на електронну пошту. Постійне посилання на оновлення знаходиться тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.