Бібліотека – Загальна Інформація

Щоб читати літературу, яка вас цікавить, оберіть відповідні підрозділи в меню “Бібліотека”


Умовні позначення:

A, B, C, D, E, F; Р 1… Р 6 – 1-6 томи Пастора Чарльза Тейз Рассела
Z, R – Вартова Башта і передруки ВБ (Reprints) (англ.)
Т.П. – Теперішня Правда (укр.)
Т.Р. – Теперішня Правда (пол.)
Р.Т.; Р. – Теперішня Правда (англ.)
Е 1-17 – 1-17 Епіфанічні томи Пастора Пола С.Л. Джонсона
S.B. – Біблійний Прапор (пол.)
B.S. – Біблійний Прапор (англ.)
Б.З. – Біблійний Прапор (рос.)
Б.П. – Біблійний Прапор (укр.)


Шановні відвідувачі нашого сайту!!!

У цьому розділі ви зможете знайти багато цікавої та корисної літератури. СДМР існує з 1920 року як окрема група Дослідників Біблії. і хоч найбільша група, в руках якої залишився майже увесь літературний спадок Дослідників Біблії більш як за 40 років, починаючи з 1870-х, відкинула більшість поглядів, у які вірила, навчаючи членів своїх зібрань, що всі групи, які вийшли з-під контролю Рутерфорда, припинили своє існування, та насправді це не так. На сьогодні існує багато різних груп в різних країнах світу, які тримаються тих поглядів, які вони вважають правдивими. Правда завжди залишається Правдою, як би це комусь не подобалось. Захищати Правду повинен кожен християнин, який зрозумів Божественний План  з Біблії.

Тому в нашій Бібліотеці ви знайдете літературу, яка була написана ще Пастором Чарльзом Расселом, а також ту, яка видається після його смерті іншими служителями Бога, яких Він використав для того, щоб давати харч в пору. СМР Епіфанія після смерті брата Рассела та відокремлення від Рутерфорда почав видавати журнали: Теперішня Правда та Біблійний Прапор.

На сьогоднішній день ці журнали видаються також українською мовою. В Теперішній Правді друкуються складніші теми, які будуть корисні тим, хто вже знайомий з ученнями Дослідників Біблії.

Журнал Біблійний Прапор видається українською та російською мовами і містить більш доступні статті для кожного (переважно статті, які були надруковані у ВБ ще за життя Пастора Рассела), відкриваючи прекрасний Божий План Спасіння людського роду. Головні його теми – Викуп та Реституція (відновлення).

Сайти на різних мовах відрізняються наповненням матеріалів, тому, якщо ви знаєте ці мови, то радимо ознайомитись також з тими сайтами, аби знайти більше потрібних матеріалів.

Українська версія перекладу більшості книг Пастора Рассела взята з сайту www.scripturestudy.net

Статті Ч.Т. Рассела в друкованому виданні ЗНД 1990-2019


Друкована література

Ви також можете підписатися або замовити потрібні номери журналів Біблійний Прапор (українською та російською мовами), написавши нам на електронну пошту. З цими журналами ви можете ознайомитися у відповідних розділах на сайтах, переглянувши їх в оригінальному вигляді у форматі пдф, який доданий на початку кожного журналу.

(В ціну підписки входить собівартість журнала та поштова доставка, на 2021 р. це приблизно 15-17 грн.)

Якщо ви не маєте можливості оплатити літературу, то ми вишлемо вам кілька журналів безкоштовно.

Усі брошури і трактати, а також журнал Теперішня Правда висилаються безкоштовно.


Ютуб-канали: Ви також можете слідкувати за нашими Ютуб-каналами, де викладаються аудіо-статті, аудіо- та відео-проповіді, аудіо- та відео-записи християнських пісень, а також онлайн-трансляції деяких зібрань Дослідників Біблії:

  1. Віра від слухання (lhmm)
  2. Скарбничка писань брата Рассела та іншої літератури Дослідників Біблії
  3. Дослідники Біблії Орлівка

Інформування про оновлення

Якщо ви бажаєте, щоб вас інформували про оновлення на сайтах www.biblijnyjprapor.com.uawww.biblejskoeznamia.ru і www.pastor-russel.ru, напишіть нам про це на електронну пошту. Постійне посилання на оновлення знаходиться тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.