25 грудня

Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь — Лук. 2:10, 11.

Хоча ми не можемо погодитися з тим, що цей день є вла­стивим днем для святкування народження нашого дорогого Відкупителя, та мусимо наголосити, що це мало місце біля першо­го жовтня (Студії Святого Письма, Том 2, 58 с.). Оскільки Господь не висловив Свого бажання, щоб ми святкували Його день народження, то не має значення, в який день буде святкуватися ця важлива для всіх подія. В цей так загально святкований день, ми також можемо приєдна­тися до тих всіх, чиї серця палають любов’ю й оціненням Бога і Спасителя. Звичай давати один одному подарунки в цю пору року здається особливо відповідним. Бог є Дарителем кожного доброго і досконалого дару. Бог постійно дарує, а ми отримуємо від Нього, але серед усіх Його дарів най­більшу вартість має для нас дарування Ним Свого Сина, Який став нашим Відкупителем. – R 3289

* * *

Добра новина великої радості для всіх людей звіщає на­ступні численні благословенства: прощення гріхів, наслідком якого буде воскресіння померлих; докладне знання Правди; створення для людського роду умов, які не сприяють гріху й омані, а сприяють правді й праведності; благотворний Христовий вплив, який діє на всіх; допрова­дження до того, що кожне коліно зігнеться і кожні уста визнають Його владу; уділення всім Святого Духа і привілеїв Святої Дороги. Це ті благословення Угоди, скріпленої присягою, які запевняють «насінню», що воно буде адміністратором для людства. Ціна викупу, досконала людська істота, мусила існувати, перш ніж могла бути складена як підстава тих всіх благословенств. Тому Той, хто мав бути Господом і Христом, мусив народитись в люд­ській природі. І про Його прихід на світ Ангел міг благовістити як про передвістя благословенного розвитку, який має своє корін­ня в народженні Немовлятка в Віфлеємі, а свій плід – в реституції людини.

Співзвучні вірші: Бут. 12:3; Пс. 22:28-30; Іс. 9:6; 29:18,24; 35:5,6,10; Лук. 2:30-32,34; Ів. 1:9; 12:32; Рим. 14:9; Фил. 2:9-11.

Пісні: 13, 67, 89, 105, 19, 39, 71 / 111, 106, 110.

Вірші Зоріння: 259. Статті з Вартової Башти: R 3700.

Питання: Чи Євангелія була для мене доброю новиною цього тижня? Чому? Як? Як вона вплинула на мою поведінку?