Благословляйте, народи, нашого Бога, і голос слави Його розголошуйте, що зберіг при житті нашу душу, і не дав нозі нашій спіткнутись — Пс. 66:8,9.
Нехай буде подяка Богу, що Його ласка захистила нас, «зберегла від упадку», впродовж ще одного року, і що так багато з нас є ще надалі в єдності серця і розуму щодо Його Слова і служби! Якщо ми усвідомлюємо, що противникові дозволено навести «дію обману» на Господній народ, щоб пересіяти усіх тих, які не є правдиво Його (2 Сол. 2:10-12), то ми повинні бути дуже вдячні Богу, що початок нового року застав нас надалі такими, що твердо стоять, оцінюють Правду і перебувають в повній гармонії з усіма Його постановами, через які Він зберіг нас від упадку. – R 3125
* * *
Правдивий люд Божий заохочує один одного до прославлення Його Слова і сприяння зрозумінню послання, котре говорить про Його прикмети. Бог зберігає існування Свого правдивого люду впродовж усього його життя. Він не дозволяє і не дозволить, аби вони впали чи втратили своє становище у Христі, потужній Скелі, на якій вони стоять.
А що ти зберіг слово терпіння Мого, то й Я тебе збережу від години випробовування, що має прийти на ввесь всесвіт, щоб випробувати мешканців землі — Об. 3:10.
Це особлива нагорода для тих, котрі в теперішньому житті, в Лаодикійському періоді, біжать в перегонах з витривалою терпеливістю. Хоча уникнення години випробування не було нашим привілеєм, то, однак, нашим привілеєм є посідання особливого зрівноважуючого благословенства, тому що ми живемо в час Господньої парусії (присутності). Отож, ми можемо втішатися спільнотою з Ним, Його вказівками, духовною поживою, яка подається сьогодні як «харч в пору» в такий спосіб і в такій мірі, в якій жоден з вірних в минулих періодах не міг їх мати. Однак, як можемо сподіватись, ця найвища милість є відповідно зрівноважена витонченими і суворими випробуваннями години спокуси, що приходить на цілий світ. Якщо коли-небудь і була потрібна терпелива витривалість, то тим більше тепер. – R 2790
* * *
Згадана тут година є названа годиною випробовування, тому що в часі її тривання переважали великі випробування, що торкнулися всього людського роду, а особливо Церкви, правдивої і номінальної. Для номінального і правдивого Божого люду ці випробування були суворі, особливо в шести загальних напрямках: заперечуванні Викупу, недовірстві, комбінаціонізмі, реформізмі, контрадикціонізмі та революціонізмі. Тоді як Філадельфійській Церкві не дано тих особливих випробувань, Лаодикійська Церква мусила їх пережити. Тому Господь дав своїм вірним Лаодикійського періоду особливу поміч у вигляді своєчасного світла, викликаного Господньою Парусією та Епіфанією. Обриси революціонізму години випробовування тривали одночасно з Епіфанією, «ясним світінням», яке вивело на світло революціонізм і багато інших речей.