Можу чи Не можу

«Можу чи Не можу»

 «Не можу». «Я неспроможний контролювати мого характеру». «Не можу сконцентруватися на моїй праці». «Неспроможний втримати моїх думок в чистоті». «Неспроможний бути стриманим». «Неспроможний молитися публічно». «Не можу платити десятини». «Не можу жити переможно». «Неспроможний перестати журитися». Список наших «неспроможностей» є нескінченним.

Наші «неспроможний» виявляють наше знеохочення. 3вичайно, у нас е деякі обмеження. Існують якісь завдання, які вимагають більшої інтелектуальної та духовної сили,  аніж ми  можемо  з  себе видобути. Є також проблеми, які вимагають більшої інтелектуальної та духовної сили, аніж ми можемо зібрати. Однак надто часто ми живемо нижче наших можливостей. Ми надто часто думаємо, що не можемо ставити опору виклику до життєвої битви. I забуваємо взяти до уваги допомогу, яка на нашому боці.

Апостол Павло був особистістю, яка виявила багато вродженої мужності, і він зносив багато труднощів. Він знав, як сказати «зумію». Ось, що він сказав: «Я ВСE МОЖУ  в  Тім,  Хто мене підкріпляє м в Ісусі Христі» (Фил. 4:13). Хоч Апостол Павло сам виявив значну силу волі, але він також знав, що сила, яка допомогла йому чинити те, що в іншому випадку здавалося б неможливим, походила згори.

Павло міг зробити те, що мало бути виконане з силою, що походила від Бога. Ви маєте те ж саме джерело сили, i вам потрібно багато що зробити. Чи зробите ви те, що вам доварено? Чи ви вже навчилися казати «можу»?

TP № 324, ’82:80

Теперішня Правда № 33, літо 2004

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.