Як Настане Мир?

ЯК НАСТАНЕ МИР?

   ЧИ ЗНАЄШ ТИ: Що загал людей очікує тривалого і загального миру між народами, але що він завжди виявляється дуже складним до осягнення?

  Що багато зі страхом і тривогою спостерігають за постійним накопичуванням великих запасів смертоносної зброї, особливо ядерних і нейтронних зарядів, а також інших бомб, які можуть знищити все людство?

   Що це накопичування зброї є виконанням біблійного пророцтва: “оголосіте… війну… Перекуйте свої лемеші на мечі, а ваші серпи на списи, хай навіть безсилий говорить: «Я лицар!»” (Йоіл 3:9, 10)?

  Що в світі досить загальним є прагнення до обмеження виробництва й запасів ядерної та іншої зброї, але воюючі країни побоюються, що  неможливо буде точно перевірити взаємні арсенали і що деякі країни будуть і надалі таємно виробляти зброю?

  Що хоча переговори між світовими силами можуть призвести до деякого зменшення виробництва та запасів ядерної та іншої смертоносної зброї, то, однак, такі переговори про роззброєння напевно не приведуть до бажаної цілі – справжнього й тривалого миру між народами?

  Що теперішній порядок на землі, хоча в ньому і є добро, визначений Біблією як “злий сучасний вік”, а сатана названий “богом цього віку” (Гал. 1:4; Ів. 14:30; 2 Кор. 4:4)?

  Що бог не є безсилим стосовно сатани та його злого панування, але дозволив на зло, щоб осягнути свої цілі, навчаючи всіх, а також люд Божий, багатьом цінним лекціям?

  Що дозволення Богом на зло вже майже виконало задумані Ним цілі і тому настав час знищити злі імперії сатани?

  Що з 1914 року Бог започаткував найбільший Час Утиску, якого досі не було (Дан. 12:1), а перш ніж він добіжить свого кінця, зле панування сатани закінчиться?

  Що пророк Ілля, який зображує правдиву Божу церкву, мав видіння великого нищівного вітру, землетрусу та огню, що зображувало Божу церкву, яка бачила велику війну, революцію та анархію, які знищують імперію сатани і впокорюють людський рід, який таким чином почує “тихий пагідний голос” Бога, який звіщає справжній мир (1 Цар. 19:11, 12)?

  Що проглядаючи вперед на Час Утиску пророк пророчо каже: “Ідіть, оглядайте Господні діла, – які руйнування вчинив на землі! Аж до краю землі припиняє Він війни, ламає Він лука й трощить списа, палить огнем колесниці! «Вгамуйтесь та знайте, що Бог Я, піднесусь між народами, піднесусь на землі»” (Пс. 46:9-11)?

  Що з 1914 року мали місце дві фази світової війни, багато революцій та анархія, а ще більше їх буде в цьому загальному Часі Утиску. Якби Бог не контролював розвитку ситуації, то загинули б усі люди, але Він збереже частину з них завдяки інтервенції Ісуса та Його церкви (Мат. 24:21, 22; Соф. 2:3; 3:8, 9)?

  Що “злий сучасний вік” з його фальшивими релігійними системами (“небо”) та суспільним порядком (“земля”) має бути повністю зруйнований в нищівному утиску (“огонь”) в цей “день Господній” і замінений новою релігійною системою Ісуса та Його Церкви (“небо нове”) та їх новим суспільним порядком на землі (“нова земля”, “що правда на них пробуває” – 2 Пет. 3:7-13; Іс. 25:6-9; 35; 65:17-25; Дан. 2)?

  Що той самий Час Утиску описаний в Євр. 12:26-28 як землетрус, який зненацька потрясе небом і землею, так що всі ті речі, які не є оперті на правді і справедливості, розлетяться, а залишаться лише ті, які оперті на відповідних підставах – речі Божого Царства – і так над землею запанує новий уряд, “і прийдуть коштовності всіх народів” – “прагнення всіх народів здійсниться”, згідно з правильним перекладом (Ог. 2:7, 8; Рим. 8:19-22)?

  Що Ісус, великий Князь Миру, встановить на землі новий уряд, до якого прийдуть люди всіх народів і під пануванням якого “мечі свої перекують вони на лемеші… Не підійме меча народ проти народу, і більше не будуть навчатись війни”. “І буде кожен сидіти під своїм виноградником, і під своєю фіговицею, і не буде того, хто б страшив” (Іс. 2:2-4; 9:6, 7; Пс. 22:27-29; 72; 86:9; Мих. 4:1-4)? Це буде той справжній, тривалий і повсюдний мир, якого здавна виглядали!

  Що остаточно Ісус запровадить мир між усіма народами світу, а крім того принесе мир кожному, хто покладе свою довіру на Бога й на Нього?

  Що якщо хтось хоче подобатися Богові, найперше “мусить вірити, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду (Євр. 11:6)?

  Що всі ми мусимо визнати, що ми грішники із засудженої на смерть Адамової раси; ми мусимо жалкувати за наші гріхи, а також прийняти Ісуса як Свого особистого Спасителя, завдяки чому ми отримаємо прощення гріхів і отримаємо виправдання вірою (Дії 20:21); “Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом [і спільність з Ним – 1 Ів. 1:3-7] через Господа нашого Ісуса Христа, через якого ми вірою одержали доступ до тієї благодаті, що в ній стоїмо, і хвалимось надією слави Божої” (Рим. 5:1, 2)?

  Що якщо ми віддамо, тобто посвятимо своє життя Богові (Прип. 23:26; Мат. 16:24; Рим. 12:1), то отримаємо мир серця і розуму, глибший та повніший мир, “мир Божий, що вищий від усякого [людського] розуму, [який] хай береже серця ваші та ваші думки у Христі Ісусі”, зберігаючи нас від страху в стривоженому світі (Пс. 119:165; Іс. 26:3, 4; Ів 14:27; Фил. 4:6, 7; Кол. 3:15)?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.