Божий люд, маючи стан серця, що є в спільності з Господом i цілковито посвячене виконуванню Його волі, не тільки благає про Його благословенство на початку кожного дня й складає подяку при конці кожного дня, але у всіх справах життя старається пам’ятати, що все своє він посвятив Господу й вірою буде дивитися на Нього у всіх справах свого життя. Пропорційно до важливості справ, за які він береться, він усвідомлює собі зв’язок Божого провидіння з усіма життєвими справами i відповідно складає подяку за них. Це Божа воля, яка стосується нас. Бог хоче, щоб ми жили в стані постійного шукання Його волі та Його благословенств. Він хоче цього від нас, бо це буде найбільш сприятливим станом для нашого поступу на вузькій дорозі i найкраще допоможе зробити наш поклик та вибір певними.
* * *
Шляхетна людина визнає відповідність вдячності за отримані добродійства, однак ми часто не дякуємо за них, бо з причини нашої короткозорості ми не зауважуємо факту, що наші несприятливі досвідчення, хоч діють на нашу тілесну некористь, є для нас осередками великих духовних благословень. Таким чином, так несприятливі, як i сприятливі досвідчення повинні вважатися благословенствами, які схиляють нас до складання подяки Господу. Всі разом виходить на добре тим, хто любить Бога. Тому дякуймо за всі речі – за тяжкі i легкі, радісні й смутні, сприятливі й несприятливі. Вони всі є листами й доказами любові з боку нашого дорогого Отця i заміряні для нашого найреальнішого, найвищого добра.
TP № 455,’97:82
Теперішня Правда №32, весна 2004
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Терпеливістю вашою душі свої ви здобудете — Луки 21:19.
«А терпеливість нехай має чин досконалий, щоб ви досконалі та бездоганні були, і недостачі ні в чому не мали», пояснює Апостол. Отож є очевидним, що терпеливість включає інші чесноти характеру – вона вказує на їх посідання в певній мірі. Терпеливості Божого люду звичайно мусить передувати віра, а рівень терпеливості зазвичай показує величину віри. Християнин, який є нетерпеливим і неспокійним, очевидно не має віри в Господа, інакше б він міг відпочивати, довіряючи Божим ласкавим обітницям і чекаючи на їх здійснення. Після застосування відповідної пильності і енергії, він повинен з задоволенням полишити в руках Господа результати, часи і пори їх осягнення. – R 3245
* * *
Цей вірш повинен бути перекладений так: «Через вашу терпеливість зберігайте душі ваші». Слово терпеливість в цьому перекладене з грецького слова, яке означає постійність, а не з того, яке означає довге зношення. Постійність є силою характеру, завдяки якій через витривалість в праведному поводженні серед труднощів, які спокійно зноситься, ми просуваємося вперед в праведному поступуванні, одночасно зміцняючи самоконтроль. Завдяки такому визначенню наш вірш стає ясним. Настанова Ісуса заохочує нас просуватися вперед, радісно зносячи перешкоди на дорозі праведності. Тільки в такий спосіб ми зможемо зберегти своє духовне життя.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: