Чи Знаєш Ти?

 ЧИ ЗНАЄШ ТИ?

 Що понад 2000 років тому Бог дав через пророка Даниїла виразний опис часів, в яких ми тепер живемо?

 Що Біблія, звертаючись до теперішнього часу, як «часу кінця» (Дан. 12:9), вказує не на знищення буквальної землі («земля віковічно стоїть» – Екл. 1:4), але на завершення теперішньої епохи, після якої настане Панування Миру (Зах. 14:9,11; Іс. 9:5,6)?

 Що в «час кінця» (1) багато людей бігатимуть туди й сюди, (2) розмножиться знання, (3) розумні [«Початок премудрости страх (пошана) перед Господом» – Пс. 111:10] зрозуміють, (4) усі несправедливі не зрозуміють, (5) «того часу» повстане [розпочне Своє панування] Михаїл [Христос] і (6) і буде час утиску, якого не було від існування люду (Дан. 12:9,4,10,1)?

 Що сер Ісаак Ньютон, видатний християнський філософ, який помер у 1727 році, на підставі, власне, цього пророцтва сказав: «Я не здивуюсь, якщо одного дня люди будуть подорожувати зі швидкістю п’ятдесят миль на годину»?

 Що це передбачене «бігання туди й сюди» виконуєш ти сам та інші, коли подорожуєте на авто, кораблі, потязі, літаку і т.д.?

 Що за останні сто років швидке подорожування на суші, на морі та в повітрі стало майже загальним, і що швидкість подорожування значно зросла, так що люди можуть сьогодні літати на реактивних літаках значно швидше звуку?

 Що згідно з цим пророцтвом знання дуже сильно розмножилося? – що лише чотириста років тому безграмотність була настільки поширена, що Англійський Парламент видав указ для тих його членів, що не вміли читати, в той час як сьогодні вміння читати й писати є загальним навіть серед найбідніших класів?

 Що жодне з теперішніх багатьох і великих Біблійних чи Трактатних Товариств не існувало до 1804 року, оскільки перед тим мало хто серед широких мас умів читати?

 Що властиве розуміння Божого Слова не лише додає мудрості мудрому, але й «недосвідченого умудряє» (Пс. 19:8)?

 Що Бог обіцяв, що в цей «час кінця» розумні [в Бозі – не світовій мудрості] зрозуміють раніше приховані речі Його Плану і Слова, а усі несправедливі не зрозуміють (1Кор. 3:18-20; Дан. 12:10)?

 Що теперішній суспільний порядок є далеким від задоволення будь-якої доброї особи – багатої чи бідної – хоча жодне людське знаряддя не є в стані встановити и впровадити кращий?

 Що Христос незабаром запровадить кращий, досконалий суспільний порядок? І що Він навчив нас сподіватися цього Царства, очікувати його та молитися про нього, кажучи: «Ви ж моліться отак… нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі»? Якщо ти щиро долучився до цієї молитви, то радітимеш доказам близького її виконання?

 Що Вік Тисячоліття є названий «днем Христа» (Фил. 1:6), і що Апостол Петро в Діях 3:19,21 звертається до нього як до «часу відновлення всього, про що провіщав Бог від віку устами всіх святих пророків Своїх»?

 Що святий Петро заявляє, що ці благословення не попередять Другого Приходу Ісуса, але настануть після нього?

 Що пророцтва та знаки, що звіщають тепер про Другий Прихід Христа, є більш виразні від тих, котрі знаменували Його Перший Прихід?

 Що вигнання євреїв з усіх народів і повторне поселення багатьох із них в Палестині є ще одним знаком кінця Євангельського Віку та близькості Божого Царства (Єр. 16:14-16; Рим. 11:25-32,15; Лук. 21:25-32)?

 Що Другий Прихід Христа відрізняється від людських очікувань, так як було і при Його Першому Приході? І що Його день приходить на світ непомітно (Лук. 17:26-30; 1Сол. 5:2-6)?

 Що ціль та спосіб Другого Приходу Христа загалом неправильно розуміються? – що Його прихід згідно Біблії означає благословення всіх народів землі (Бут. 12:3; 22:16-18)?

 Що Судний День буде тисячолітнім днем, а не двадцятичотиригодинним (2Пет. 3:7,8)? – і що слово суд означає як пробу, так і вирок?

 Що переважна більшість людства ніколи не мала жодної проби, оскільки померла в повному незнанні про те єдине ім’я, дане під небом, що ним може спастись (2Кор.4:4; Дії 4:12)?

 Що під час великого дня проби або суду (Тисячоліття) світу, Церква, яка була вибрана з людей, буде з Христом Суддею світу (1Кор. 6:2)? – що буде становити царів і священиків Бога, і що як насіння Авраама буде благословляти усі народи землі (Об. 20:4; Бут. 22:18; Гал. 3:8,16,29)?

 Що ціль тисячолітнього Дня Суду – поширити Господнє знання, щоб наповнити цілу землю як води наповняють море, розплющити очі розуміння людей і відкрити їхні вуха, щоб могли почути Боже послання милосердя й побачити «Світло правдиве», що «просвічує кожну людину, що приходить на світ» (Іс. 11:9; 35:5; Ів. 1:9)?

 Що Ісус заплатив борг – смерть (Рим. 6:23) – за всіх, щоб усім запевнити ПОВНУ НАГОДУ отримання вічного життя через віру та послух (1Тим. 2:4-6; Дії 3:22,23)?

 Що Христос «ублагання [задоволення] за наші гріхи, і не тільки за наші, але й за гріхи всього світу» (1Ів. 2:2; 1Тим. 4:10)?

 Що Біблія навчає як доктрині про Вибір, так і доктрині про Вільну Ласку – про вибір Церкви під час Євангельського Віку і про Вільну Ласку, головним чином для світу, у Віку Тисячоліття? І що згідність тих двох доктрин, що так довго вважалися суперечними між собою, може бути ясно показана на підставі Святого Письма?

 Що тепер ми живемо в «жниві» або при кінці (Мат. 13:39,40) Віку Євангелії, в котрому Мале Стадо (Лук. 12:32) було скомплектоване? – і що Боже Царство впроваджується через «час великого утиску» (анархію, і т.п. – Соф. 1:14-18; Мат. 24:21,22; Як. 5:1-8; Євр. 12:25-28), який зрівняє суспільство, упокорить пиху й приготує дорогу до панування Христа – «під усім небом» (Дан. 2:28,44; 7:13,14,18,22,27)?

 Що хоча «день Господній» приходить як злодій і сітка на весь світ, то, однак, брати Христа не будуть у темряві (Лук. 21:34,35; 1Сол. 5:2-6)?

 Що надійшов час для усіх слуг Бога, для усіх, котрі бояться (шанують) Його, малих і великих, щоб вони оголосили посланництво: «Бо запанував Господь, наш Бог Вседержитель… бо весілля Агнця настало, і жона Його себе приготувала» (Об. 19:5-7)?

 Що Агнець і Його Наречена (144 000) стоять тепер на горі Сіон (Об. 14:1; Овд. 21) і здійснюють владу над народами (Об. 2:26,27), що незабаром здійсниться бажання усіх народів (Ог. 2:7-9) в Пануванні Миру, коли народи «більше не будуть навчатись війни» (Іс. 2:2-4; Мих. 4:1-4)?

 Що нині панує голод, не голод хліба й води, але голод слухання [розуміння] Божого Слова (Ам. 8:11)?

 Що багато проповідників виголошують проповіді на кожну іншу тему, але не Євангелії, тоді як деякі з них заперечують гріхопадіння, відкуплення і наступаючу реституцію, про що так ясно вчить Біблія, а замість того викладають еволюцію, заперечуючи навіть натхнення Біблії?

 Що ми можемо дати Тобі допоміжну літературу, що стосується усіх тих тем і в кожному випадку покаже Тобі не вірування й думки людей, що помиляються, якими б добрими вони не були, але слова нашого Господа, Апостолів та Пророків? – щоб була віра ваша угрунтована не в мудрості людській, але в силі Божій! (1Кор. 2:5,9-14)?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.